Кременчужанка показала відмінні результати на чемпіонаті Європи ➤ новость от Кременчуг Today

Новости Кременчуга

Новости Кременчуга от 08.08.2018 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: Кременчужанка показала відмінні результати на чемпіонаті Європи

2018-08-08t1Кременчуг Today: Кременчужанка показала відмінні результати на чемпіонаті Європи У Берліні стартував чемпіонат Європи з легкої атлетики. Огошені результати кваліфікаційних  стартів, які відбувалися на Олімпійському стадіоні.

Стовідсотковий результат  у бігу на 800 метрів серед  жінок показала кременчужанка Ольга Ляхова, яка вийшла до півфіналу, вигравши свій забіг. Ляхова це зробила з найкращим результатом серед усіх учасниць – 2.00,26:

Я контролювала забіг, намагалася бути розслабленою, навіть на останніх 200 метрах. Хоча це і був вже фініш, старалася перемогти з якомога меншими витратами енергії. Хотіла не лише пройти до наступного кола, але й набути впевненості. Тепер, зберігаючи спокій, продовжимо працювати далі, — розповіла Ляхова, повідомляє Федерація легкої атлетики України.