Новости Кременчуга

Новости Кременчуга от 06.10.2019 на сайте ➤ Novosti-Kremenchuga.top

Кременчуг Тудей: “Кременчук” продовжує переможну серію

2019-10-06IhorКременчуг Today: “Кременчук” продовжує переможну серію

У матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-матч “Кременчук” святкував перемогу над “Дніпром”.

Перший період для обох команд почався з активного хокею та завершився із мінімальною перевагою гостей.

У другому періоді “Дніпро” зміг збільшити відрив, і закинути ще одну шайбу в ворота відзначився Дмитро Чернишенко. Через хвилину Ілля Бобрусов скорочує рахунок до мінімуму – 1:2. Після видалення у “Дніпра” Руслана Ромащенко, Дмитро зрівняв шанси – 2:2. Вивів “Кременчук” вперед Дмитро Созонов – 3:2. Друга двадцятихвилинка завершилася з рахунком 3:2.

Уже в перші п’ять хвилин третього періоду Дмитро Орлов робить рахунок 4:2 на користь “Кременчука”, а  Олександр Ворона закинув переможну шайбу у ворота “Дніпра”.

Кременчук – Дніпро 5:2 (0:1, 3:1, 2:0)

Шайби: 0:1 – 19 Макарітскій, 0:2 – 11 Чернишенко, 1:2 – 12 Бобрусов, 2:2 – 14 Орлов, 3:2 – 16 Созонов, 4:2 – 4 Орлов, 5:2 – Созонов

Источник: kremen.today

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)